İhracat

30 Yıllık sektör tecrübesi ve Kuyum Sektöründe yaklaşık 100 ülkeye ihracatı ile alanında lider olan İnci Kuyumculuk şimdi Özelleştirilebilir takı ile online pazarda da dünyada bir ilke imza attı.

E-Ticaret

İnc Kuyumculuk olarak sektördeki üretim tecrübesi ve birikimi ile  Türkiye’de ve dünyada bir ilk e imza atarak, özelleştirilebilir takıda online hizmet vermektedir.

Bize Ulaşın

Altın Üretimi ve özelleştirilebilir altın takı ‘da dünyada bir ilk olan incigold.com online satış sitesi ve mobil uygulama için bize ulaşabilirsiniz.

Sektöre yön veren fuarlar

VicenzaOroHong Kong Jewellery&Gem FairLas Vegas JCK ShowOroArezzoIstanbul Jewellery Show

Şirketler gurubu bünyesindeki kalite garanti, lojistik, tasarım, ürün geliştirme ve pazarlama birimleriyle  hizmet kalitesini maksimum düzeye çıkarıp her geçen gün istikrarla büyümekte olan firmamız dünya çapında sektöre yön veren  VicenzaOro , Hong Kong  Jewellery&Gem Fair,  Las Vegas JCK Show, OroArezzo ve  Istanbul Jewellery Show gibi Uluslararası fuarların daimi katılımcısı olmaktadır.

Fuarlar

İnci Gold Mobil App

İnci Gold App’i indir 100.000 den fazla seçenekle hayalindeki takıyı istediğin renk ve ayarda hatta istediğin renk taşla tasarla!

  • Kendin Tasarla
  • Takıda Bir İnci
  • 100.000 den fazla seçenek
  • İstediğin takıyı özgürce tasarla

App Store Badge
Google Play Badge