30 Yılı Aşan Tecrübe İle

30’dan fazla ülkeye ihracat

30’dan fazla ülkeye ihracat

Dünya genelinde 30 ülkede öncü markalara ihracat yapan MAYA DIZAYN KUYUMCULUK A.Ş  kurulduğu günden itibaren ülkemizde mücevher ihracatı yapan firmalar arasında ilk 10’da yer alıyor olmanın gurur ve onurunu yaşamaktadır.

Şirketimiz MAYADIZAYN 2006 yılından beri sektöründe lider, mükemmeliyetçi,müşteri odaklı ve yenilikçi bir pazarlama şirketidir.

Müşterilerinin taleplerini en hızlı ve etkili şekilde karşılayabilemek misyonuyla  hareket eden firmamız, mücevher sektöründe 30  yıllık  deneyimi olan grup şirketimiz İNCİ KUYUMCULUK  A.Ş.’den aldığı  üretim desteğiyle  yaklaşık 100 bin’e yakın ürün çeşidiyle altın ve gümüş ihracatı yapan  güçlü bir markadır.

İNCİ KUYUMCULUK A.Ş. Türk kuyum sektöründe güçlü olduğu pres, CNC ve döküm  gibi üretim teknolojilerine yatırım yaparak  klasik takı üretim sürecini teknolojik imkanlar ile geliştirerek yüksek kalitede  yenilikçi ürünler üretmektedir

Şirketler gurubu bünyesindeki kalite garanti, lojistik, tasarım, ürün geliştirme ve pazarlama birimleriyle  hizmet kalitesini maksimum düzeye çıkarıp her geçen gün istikrarla büyümekte olan firmamız dünya çapında sektöre yön veren  VicenzaOro , Hong Kong  Jewellery&Gem Fair,  Las Vegas JCK Show, OroArezzo ve  Istanbul Jewellery Show gibi Uluslararası fuarların daimi katılımcısı olmaktadır.

Grup Şirketlerimiz

Bize Ulaşın

İnci Gold Mobil App

İnci Gold App’i indir 100.000 den fazla seçenekle hayalindeki takıyı istediğin renk ve ayarda hatta istediğin renk taşla tasarla!

App Store Badge
Google Play Badge